שאלות נפוצות

כללי

ניתן להתחבר או באמצעות דואר אלקטרוני או באמצעות שם משתמש. אם אינכם זוכרים אחד מהשניים יש לאפס סיסמה או ליצור איתנו קשר.
יש להכנס לעמוד ההרשמה ולמלא את הטופס. חשוב לבחור האם אתם מחפשי עבודה או מעסיקים, דבר המשפיע על אילו מהעמודים באתר יש ברשותכם הרשאה לצפיה.

שאלות ותשובות למחפשי עבודה

בעזרת 'סוכן חכם' תוכל לקבל הצעות עבודה שרלוונטיות עבורך ישירות למייל שלך.
יש ללחוץ על כותרת המשרה בהודעת המייל, זה יפנה אותך לעמוד המשרה אצלנו באתר. שם יש כפתור להגשת קו"ח. יש למלא את הטופס ולשלוח וזה כמובן בחינם.
כן, כך תוכלי לקבל ניוזלטר אודות דברים חשובים באתר אך במידה ולא תרצי/ה נוכל להסיר את הפרופיל שלך. באופן כללי הפרטים ישארו חסויים ולא מועברים לאף גורם. רק בממשק הפנימי שלנו באתר משרות.
בתפריט הראשי באתר יש להכנס ל: איזור אישי למחפשי עבודה -> סוכן חכם ניהול התראות. שם תופיע רשימה של כל ההתראות הקיימות בחשבונך. יש להכנס לעריכת ההתראה ושם למלא את האיזור הרלוונטי.
יש להיכנס לאזור אישי למחפשי עבודה -> ניהול התראות, שם יופיעו כל ההתראות הרשומות בחשבונכם. על מנת להסיר יש לעבור עם העכבר מעל ההתראה וללחוץ על "מחיקה" ולאחר מכן אישור.
אין באפשרותנו לדעת אם המעסיקים הללו אכן קיבלו וטיפלו בפניה. בעת הגשת מועמדות אנחנו מעבירים מייל למעסיק עם עידוד לחזרה למועמד עם מכתב מקדים מוכן מוכן לשליחה חוזרת למועמד.
מעבר לזה אין לנו שליטה על התנהלות המעסיקים.
ניתן לפנות אלינו במייל לכתובת info@new.misrot.com.
אופציה 1: בתחתית העמוד בניוזלטר ללחוץ 'הסר אותי'.
אופציה 2: לפנות אלינו במייל להסרה.
בכל התחומים. משרות מגוונות.
לא, אנחנו חברת הבניה והתמיכה של האתר.
תמיכה טלפונית ובמיילים תינתן לרוכשים חבילת פרסום בתשלום בלבד.
למפרסמים ללא תשלום/חינם. הפרסום נעשה באופו עצמאי בלבד ותמיכה תינתן דרך מייל בלבד.

שאלות ותשובות למעסיקים

כן. יש חבילת פרסום בסיסית שהיא בחינם. תוכלו למצוא מידע ב'חבילות פרסום' למטה באתר. חשוב לציין שמשרה בלוח החינמי מקבלת חשיפה חלקית בלבד.
1. לערוך את המשרה כך שתהיה יותר אטרקטיבית/רלונטית
2. לשדרג את המשרה ל "משרה חמה" ולקבל חשיפה הרבה יותר גדולה.
משרה חמה נהנית מחשיפה מוגברת באתר ולרוב זוכה לפי 10 קורות חיים.
משרה חמה – תמיד בראש תוצאות החיפוש
דיוור אוטומטי לכל המתעניינים הרלוונטיים (סוכן חכם)
פרסום משרה ל-30 יום
הקפצה אוטומטית של המודעה כל 24 שעות
הקפצת משרה ללא הגבלה
פרסום בדף Misrot בפייסבוק
פרסום בדף Misrot בלינקדאין
פרסום באתר Indeed
יכול להיות שהמיילים נשלחים לתיקיית הספאם – יש לבדוק שם.
בנוסף, שווה לבדוק מעבר לחבילה מועדפת ולקדם את המשרות שאתה מפרסם באתר שלנו ולקבל חשיפה גבוהה יותר. ניתן לשדרג משרות ספציפיות או לרכוש חבילה הכוללת מס' רב של משרות מקודמות דרך האזור האישי למעסיקים.
בכל אחת מהמצבים יש להיכנס לעמוד "פרסום משרה חדשה". לאחר הזנת נתוני המשרה בטופס יופיע שלב בחירת החבילה. במידה ורכשתם חבילות "פרימיום" או "סופר פרימיום", החבילה תופיע בחלק העליון וניתן יהיה לבחור אותה. אם לפני כן, רכשתם חבילה "מועדפת" וברצונכם לפרסם משרה חמה בודדת נוספת יש לבחור את החבילה המועדפת (או כל חבילה אחרת כרצונכם) ע"י לחיצה על הכפתור "בחר" מתחת לכל חבילה רלוונטית, ולבסוף ללחוץ על "פרסום המשרה".
יש להיכנס לאזור אישי למעסיקים, בטבלת המשרות שפרסמת ישנה עמודה "מועמדים" ומספור, יש ללחוץ על המספר ותועברו לעמוד המועמדים עבור המשרה הספציפית.
יש ליצור איתנו קשר במייל info@new.misrot.com או דרך עמוד צור קשר, אנא ספקו עם איזה כתובת מייל נרשמתם לאתר.
יש להיכנס לאזור אישי למעסיקים, שם תופיע טבלה ובה כל המשרות שפרסמתם אצלנו. יש להעביר את העכבר מעל המשרה ויופיע קישור לעריכת המשרה.
צרו איתנו קשר ואנו נוסיף את הקטגוריה החסרה.
פנה אלינו במייל Info@new.misrot.com ונבדוק אם יש בעיה. במידה ואכן הפרסום לא פעל נאריך עבורך את הפרסום כנדרש.
יש להסיר את ההתראות דרך 'הסר' בסוף המייל  ולוודא שהנך רשום כמעסיק דרך 'אזור אישי למעסיקים'. במידה ואינך מצליח ניתן לפנות אלינו ונסיר את ההתראה.